Ešte nepovedala posledné slovo!

CCC | 17. január 2022
CCC
foto: CCC

Kedy je zima najtuhšia? Vo februári. Kedy sú výpredaje zimnej obuvi? V januári! To je dosť dobrá správa! Ulovte si huňaté, mäkké a teplé topánočky, ktoré vás odprevadia až na začiatok vytúženej jari a možno s vami začnú aj budúcoročnú zimnú sezónu.

Tohtoročná zima si zatiaľ dáva celkom záležať. Zasnežené vianočné sviatky, mráz, až štípe za nechtami – ale tak to má byť. V podstate si hovoríme – konečne!

Väčšina z nás však narazila na to, že jedny zimné topánky, ktoré bohato stačili po minulé roky sú v tomto počasí to isté, ako žiadne zimné topánky. Špeciálne mamičky by o tom vedeli rozprávať. 

Dlhé hodiny kočíkovania, chodiace ratolesti, ktoré čľapkanicu vnímajú ako skvelú zábavu...to je nápor na topánky, ktorý sa jednoduchšie zvláda, keď je tých topánočiek na studené dni viacero.

Kým sa jedny sušia, je dobré mať aj ďalšie, ktoré sú pripravené na všetky výzvy zimného počasia. Akokoľvek kvalitné topánky máte, nohy v suchu sa podarí udržať možno vám, no ďeťúrence na to majú trocha iný názor. 

Takto sa postaráte o zimnú obuv: 

  1. Impregnácia – alfa a omega nôh v suchu a dobrej kondície topánok
  2. Čistenie – topánky zbavte soli vlhkou handričkou, ideálne skôr, ako ich dáte sušiť. Posypová soľ z chodníkov vám na nich môže doslova „vypáliť“ neželané vzory
  3. Sušenie – nikdy nesušte topánky priamo na zdroji tepla. Môžu sa zdeformovať a sušenie takýmto spôsobom znehodnocuje lepené spoje, kožu i syntetické materiály. Topánky je ideálne pred sušením v blízkosti zdroja tepla vystlať novinovým papierom alebo papierovými obrúskami, ktoré odsajú vlhkosť a pot. 

Kedy najlepšie nakúpite? 

Ideálnou príležitosťou na nákup zimných topánok, ktoré to s vami potiahnu aj do ďalšej sezóny sú povianočné výpredaje. Tam nájdete za ceny, ktoré vám vyvolajú úsmev na tvári kúsky z aktuálnej kolekcie CCC, na ktoré ste pri spustení najnovšej kolekcie len smutne pozerali a vraveli ste si, že je to mimo váš topánkový badžet. 

Vaša príležitosť nastala teraz. Lasocki Kids, Lasocki Young, Lasocki aj Lasocki Men – to je kolekcia, ktorá obuje celú rodinu práve teraz so zľavami do 60 %. Vo výpredaji nájdete spolu s kolekciou topánok Lasocki viac, ako 2400 produktov a pribúdajú ďalšie!

Aj tie a tí, ktorí neriešia len praktickú stránku zimného obúvania si prídu na svoje. Môžu si teraz za zlomok ceny zadovážiť kúsky, ktoré nie sú MUST HAVE ale NICE TO HAVE a dopriať si aj trochu pohodlnej elegancie a parády v podobe členkových čižmičiek na stredne vysokom podpätku alebo kabeliek. 

CCC

Klub, ktorý vás bude baviť

Nezabudnite, že členovia Klubu CCC si môžu užívať výhodu vrátenia topánok do 120 dní od ich nákupu aj v prípadne zľavnených modelov obuvi. Ak ste sa ešte nestali členmi klubu, urobte tak pár klikmi v mobilnej aplikácii a okrem najhorúcejších trendov, informáciách o zľavách a novinkách v online i kamenných obchodoch budete mať po ruke aj všetky doklady o nákupe obuvi, ktoré už nebudete musieť skladovať v papierovej podobe. Všetko, čo potrebujete vedieť nájdete na stránkach www.ccc.eu/sk. 

 

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: