ENIPO – moderné a veselé farby pre deti

ENIPO.sk | 16. apríl 2021
Enipo sk
foto: enipo.sk

Oblečenie, háčkovaný plyšák, či postieľka? Stačí si vybrať.

Moderný e-shop ENIPO.sk vedie mladá rodinná firma, ktorá ponúka detské a dojčenské potreby za priateľské ceny. Body s vtipným nápisom, detské deky, či háčkované hračky sú aktuálne najpopulárnejšie z ich ponuky. 

Oblečenie s vtipným nápisom

Vieme, že to nie je novinka na trhu a vieme aj to, že sme jednou z mála firiem, ktorá ponúka detský odev certifikovaný medzinárodným certifikátom OEKO Tex Standard 100. Kvalitu berieme vážne, preto používame materiál výlučne bez škodlivých prísad. 
Body, tričká, alebo tielka s vtipným nápisom navyše vyčarujú úsmev na tvár každého z vášho okolia.

Detské deky

V chladnom počasí každý rodič chce mať svoje dieťa dobre zababušené v teple. Detské deky od ENIPO sú najlepším výberom, veľmi dobre hrejivé a vzhľadom na ich veľkosť aj veľmi ľahké. Naše deky sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a veľkostiach. 

Enipo sk

Háčkované hračky

Háčkované hračky v poslednej dobe čoraz viac naberajú na popularite. Sú veľmi mäkučké, milé, vhodné pre deti už od narodenia. Všetky nami ponúkané hračky sú v tvare milých zvieratiek, s jedinečnými menami, ako mačiatko Bonifác, lišiak Ayrton, ježko Tim, či chobotnice Joey a Jenny. Všetky sú unikátne a nesú v sebe veľký potenciál, aby sa stali najobľúbenejším mojkáčikom každého dieťatka.

V roku 2021 sme rozšírili portfólio aj o autosedačky s motívmi obľúbených rozprávkových postavičiek, postieľky, spacie vaky s nožičkami, hniezdočká a neustále pribúdajú ďalšie nové produkty, ktoré uverejňujeme na eshope i na Facebooku. 

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: