Editoriál januárovej MAMA a ja ako pozvánka na jej čítanie...

Editoriál januárovej MAMA a ja ako pozvánka na jej čítanie...
6.1.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Štartujeme nový rok a prihovára sa vám, našim čitateľom, za celú redakciu šéfredaktorka MAMA a ja, Eliška Fričovská:

Chceme byť krajšie, štíhlejšie, budeme s deťmi viac športovať (veď to prospeje obom stranám), budeme menej využívať auto (myslíme EKO a naša figúra sa nám tiež poďakuje), budeme trpezlivejšie, nie, nebudeme kričať...

Je vám to povedomé?
Poznáme to všetky, či chceme alebo nie, nejaké to malé predsavzatie sa nám do hláv vždy akosi prepašuje. Ak pochybujete, či ho dodržíte, môžete si osvojiť teóriu mojej kamarátky. Zásadne si nedáva predsavzatia, ale VÝZVY.

Tie totiž dodrží skôr ako nejaké predsavzatia. Zopár výziev sme prijali aj my a rozhodli sme sa ich spojiť s MAMA a ja. Dúfam, že sa vám budú páčiť, s radosťou sa začítate, oddýchnete si či vyriešite svoje dilemy. Servírovať vám ich budeme postupne, počas celého roka. Už v tomto čísle sme pre vás pripravili zopár noviniek.

Začali sme s testovaním výrobkov – naše čitateľky so svojimi drobcami, našimi malými inšpektormi kvality, testovali niekoľko príkrmov. Pohľad mamičiek sme doplnili i názorom odborníčky na výživu. Chceme pátrať po tom, čo trápi slovenskú rodinu a hľadať riešenia, a preto sme zisťovali, či sa dá variť zdravo, ale zároveň tak, aby to nezruinovalo našu peňaženku. Počas celého roka vám chceme predstavovať inšpiratívne mamy – v tomto čísle budú hneď tri. Okrem starostlivosti o rodinu sa venujú krásnemu koníčku – ručným prácam a vy ich spoznáte v článku „Hand made“ mamy. Rozšírili sme tiež ponuku našich poradní, ale i oddychového čítania, spomeniem napríklad test, pri ktorom sa môžete príjemne zrelaxovať.

Naďalej vám však budeme prinášať odborné i praxou overené články zamerané na zdravie, výchovu, výživu či rozvoj našich najmenších. Skrátka – to, čo už 17 rokov robí z MAMA a ja to, čím je. A je to aj vďaka vám, našim čitateľkám. Naša výzva: PRIJATÁ! Byť pre vás stále lepšie a lepšie. Pretože sme tu s vami a pre vás...

Želám vám skvelý rok 2018, verím, že aj v našej spoločnosti!

Eliška Fričovská
šéfredaktorka

Fotogaléria