Čistý nos je pre novorodenca veľmi dôležitý

Čistý nos je pre novorodenca veľmi dôležitý
10.12.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: Stérimar

Narodenie dieťaťa predstavuje pre novorodenca množstvo zmien, Po pôrode musí novorodenec prejsť mnohými zmenami, vďaka ktorým sa prispôsobuje novým životným podmienkam mimo tela matky. Už niekoľko sekúnd po pôrode dieťa začína samostatne dýchať.

Udržanie čistého a priechodného nosa prispieva k lepšiemu dýchaniu, uľahčuje dojčenie, kŕmenie a spánok dojčiat. Pravidelné čistenie nosa pomáha regenerovať a posilňovať nosovú sliznicu, čím umožňuje dôležitú ochranu celého organizmu. Stérimar baby môžete používať na čistenie nosa vášho dieťatka už po narodení. 

Udržujte čistý noštek 

Stérimar baby je mikrosprej morskej vody, 100%-ný prírodný, fyziologický, bez konzervačných látok. Je vhodný na dennú hygienu nosa pre deti od 0 rokov veku.

StérimarTM baby pomáha jemne a šetrne vyčistiť detský nos, odstrániť nadbytočný hlien a odsávať hlieny u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky), a tým uľahčiť dojčenie a spánok dojčiat, zvlhčovať suchú a podráždenú nosovú sliznicu (suchý vzduch, znečistené ovzdušie, ústredné kúrenie, klimatizácia, kúpanie v chlórovanej vode).

Stérimar je zdravotnícka pomôcka.

www.sterimar.sk

Vyhrajte pomocníka na čistý noštek.
SÚŤAŽ TU: