Aprílové MAMA a ja je tu!

Aprílové MAMA a ja je tu!
4.4.2016 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Nenechajte si ujsť ďalšie vydanie skvelého mamičkovského časopisu!

V aktuálnom vydaní prinášame:

Esencie fungujúceho manželstva: Poradíme vám, ktoré ingrediencie sú potrebné pre ideálne fungovanie partnerstva a naše rady inšpirujú, ako si občasne osladiť alebo okoreniť nemastný-neslaný vzťah:

O partnerstvo sa treba pravidelne starať. Vzťah dvoch ľudí je veľmi intímnou záležitosťou, ktorá by mala zostať medzi konkrétnymi aktérmi. Rozoberať ho príliš s kamarátkami môže byť aj na škodu. Nikto nie je dokonalý a najlepšie urobíte, ak sa na partnerove nedokonalosti začnete dívať s nadhľadom. Je to predsa muž, ktorého ste si sama zvolila, tak prečo toľké šomranie? Ak mu budete dookola omielať tučné brucho alebo nie príliš štýlové obliekanie, možno bude časom vyhľadávať spoločnosť niekoho, kto toto všetko ocení a bude ho mať rád takého, aký je. Lebo o tom vzťahy sú – mať rád toho druhého kvôli tomu, aký je. Nie kvôli tomu čo má, alebo ako vyzerá. Partneri by sa navzájom nikdy nemali ponižovať. Ak tak je, je to chyba. Partner je osoba, s ktorou trávime najväčšiu časť života, preto si ho treba vážiť. Ak je prečo si ho vážiť. Ak nie, tak je možno čas zutekať...“

  • Rozhovor s Luciou Lackovičovou: „Ela priniesla zmenu, chaos a absolútnu lásku.“
  • Dojčenské recepty: Zelená je na tanieri povolená! – inšpirácie na dobroty pre drobčekov: zdravé, jarné, zelené!
  • Vážne choré dieťatko: ako sa s tým vyrovnať?
  • Mamy radia mamám: šatka versus kočík – riešite podobnú dilemu?
  • Snažilky: odkaz ex-snažilky všetkým snažilkám. Potrebujete na ceste za dieťatkom povzbudenie? Prečítajte si v aprílovom MAMA a ja!
  • Tato na materskej: nič nezvyčajné. Avšak ten, ktorého vám predstavíme, si materskú užíva s dvojičkami!

...a ešte veľa, veľa inšpiratívneho, zaujímavého čítania, informácií odborníkov, ktoré sú overené... Pre všetky mamičky, ktoré nestíhajú, nevládzu, nemôžu zháňať MAMA a ja v stánkoch, tu máme skvelú predplatiteľskú akciu!

Predplaťte si nás a získajte darček:

Hryzadlo plnené vodou zn. Bright Starts! Ideálny pomocník v období, keď sa dieťatku prerezávajú zúbky. Okrem pestrej farby dieťatko zaujme aj špeciálne zaoblenými tvarmi, ktoré mu pomáhajú cvičiť uchopenie predmetov do dlane. Možno ho použiť aj ako chladiace hryzadlo a je vyrobené z bezpečného materiálu. Akcia platí od 26. marca do 25. apríla 2016.

Objednajte si ročné predplatné časopisu MAMA a ja teraz len za 15,40 € a získajte hryzadlo Bright Starts! Ušetríte vyše 6 €!

www.mamaaja.sk/predplatne

Krásnu, inšpiratívnu, slnečnú ja vám želá

redakcia MAMA a ja!