Už žiadne pomocné kolieska

Redakcia | 30. Jun 2014
Už žiadne pomocné kolieska

Ako jeden z popredných výrobcov vozidiel pre deti, Smart-Trike hlboko verí v silu inovácie a že zábava podporuje potenciál detí.

Prejazdite do leta na skvelom odrážacom bicykli 2 v 1 od Smart-TrikeTM .

Ako jeden z popredných výrobcov vozidiel pre deti, Smart-Trike hlboko verí v silu inovácie a že zábava podporuje potenciál detí.

Jednou z týchto noviniek je odrážací bicykel 2 v 1, ktorý nájdete v predajniach Dráčik.

Ak máte dvoj- až päťročné dieťa, ktoré ešte nejazdí na bicykli, s odrážacím bicyklom, ktorý rastie s vaším dieťaťom od 2 do 5 rokov, vaša ratolesť nebude musieť nikdy použiť pomocné kolieska.

Tento odrážací bicykel preskočí úroveň pomocných koliesok a naučí dieťa držať rovnováhu. Je to určite najviac inovatívny prístup na určenie koordinácie, rovnováhy a koniec-koncov na výučbu detí ako jazdiť na bicykli s pedálmi.

Môžete sa tešiť na šťastné dni strávené s vaším dieťaťom vonku v lete. Nie je nič zábavnejšie ako výlety na odrážacom bicykli.

Odrážací bicykel sa mení, ako sa vaše dieťa vyvíja z nižšej pozície do vyššej, jednoducho obrátením rámu, takže je vhodný aj pre vyššie deti. S čalúneným sedadlom pre pohodlie, odolnými gumovými pneumatikami, nastaviteľným sedadlom a ľahko uchopiteľnými rukoväťami, čas strávený s dieťaťom sľubuje zábavu!

Buďte si istí, že kúpa odrážacieho bicykla je dobrá voľba, ktorá trvá roky – môžete ho posunúť mladším súrodencom, keď ten čas príde.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: