DETSKÉ KRÁĽOVSTVO PRINESIE LIPTOVU NAJVÄČŠIU ZÁBAVNÚ HALU PRE DETI

Redakcia | 4. May 2015
DETSKÉ KRÁĽOVSTVO PRINESIE LIPTOVU NAJVÄČŠIU ZÁBAVNÚ HALU PRE DETI

Druhý májový víkend bude stredisko VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici plné detského smiechu a zábavy. Po šiesty krát tu otvoria brány najväčšieho podujatia pre rodiny s deťmi - PRVÉHO DETSKÉHO KRÁĽOVSTVA V LIPTOVE.

Druhý májový víkend bude stredisko VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici plné detského smiechu a zábavy. Po šiesty krát tu otvoria brány najväčšieho podujatia pre rodiny s deťmi - PRVÉHO DETSKÉHO KRÁĽOVSTVA V LIPTOVE.

                Rozprávkové popoludnie s bohatým športovým, zábavným a adrenalínovým programom pre malých aj veľkých sa začne v sobotu 9. mája 2015 o 13:00 hodine. Pripravené sú súťaže a kráľovské disciplíny, ktorých absolvovanie je podmienkou pre pasovanie mladých junákov za kráľovských rytierov a korunovanie dievčat na princezné. "Najmenší si vychutnajú divadelné predstavenia s rozprávkami O perníkovej chalúpke a O snehuliakovi s horúcim srdcom," prezradila generálna manažérka strediska Anna Brezinová.

                Zlatým klincom kráľovstva však bude krst novej detskej zábavnej haly, ktorá sa stane najväčšou na Liptove. "Hala je súčasťou nášho zábavného parku Babyland. Postavili sme v nej trojetážové detské ihrisko so šmýkačkami, toboganom, guľôčkovým bazénom, guľôčkovými delami a ďalšími atrakciami pre drobcov. Celková plocha ihriska zaberá takmer 430 metrov štvorcových," uviedla šéfka rezortu. Villu Betulu tak môžu navštíviť rodiny aj v prípade nepriaznivého počasia a vôbec sa nemusia obávať nudy. V hale budú  detské animátorky, kútik pre maličké deti, oddychová zóna s tuli vakmi, kaviareň či bar pre rodičov.

                Počas PRVÉHO DETSKÉHO KRÁĽOVSTVA stredisko sprístupní  i nové exteriérové atrakcie. Ako uviedla Brezinová, deti prvýkrát otestujú obrovský lezecký lanový labyrint s pôdorysom 20 krát 20 metrov a výškou takmer 6 metrov, ktorý naraz pojme až 150 malých lezcov. Na ihrisku pribudnú nové hojdačky, kolotoč, preliezačky a mnoho iných atrakcií.

                Okrem súťažných disciplín, divadiel a rozprávkových alebo filmových postavičiek sa návštevníci kráľovstva môžu tešiť na vystúpenie folklórneho súboru Váh, na školu ľudových tancov, tradičné hľadanie kráľovského pokladu v začarovanom lese, jazdy na poníkoch alebo koníkoch a na kráľovskú hostinu. "Každoročne sa v našom kráľovstve snažíme pomôcť deťom bez rodičov, preto sme aj teraz vyhlásili zbierku hračiek. Prosíme všetky detičky, ktoré k nám 9. mája prídu, aby so sebou zobrali hračky, s ktorými sa už nehrávajú alebo ktoré nepotrebujú, a spoločne ich venujeme deťom z detských domovov," vyzvala na záver hlavná organizátorka podujatia.

                Detailné informácie o PRVOM DETSKOM KRÁĽOVSTVE sa dozviete na stránke www.villabetula.sk.

 

PROGRAM:

  • 13:00 - OTVORENIE BRÁN PRVÉHO DETSKÉHO KRÁĽOVSTVA V LIPTOVE

- výroba kráľovských koruniek

- maľovanie na tvár

- zbierka prinesených hračiek

  • 13:30 - SLÁVNOSTNÝ PRÍHOVOR KRÁĽOVSKÉHO ŠAŠA

- hudobné vystúpenie s pesničkou Na ceste k víle Betulke

- rozprávka O snehuliakovi s horúcim srdcom, Ada Žigová

- plnenie kráľovských úloh a disciplín

  • 14:30 - KRÁĽOVSKÝ SPRIEVOD A KRST NOVÝCH ATRAKCIÍ

- deti vyskúšajú 10 nových atrakcií

- jazdy pre deti na poníkovi alebo na koni

  • 15:00 - VYSTÚPENIE FOLKLÓRNEHO SÚBORU VÁH

- škola ľudových tancov

  • 16:00 - HĽADANIE KRÁĽOVSKÉHO POKLADU
  • 16:30 - KORUNOVÁCIA DETSKÉHO KRÁĽA ALEBO KRÁĽOVNEJ

- pasovanie mladých rytierov a princezien

- odovzdanie zbierky hračiek

- kráľovská tombola

- kráľovská hostina

  • 17:00 - KRST NOVEJ DETSKEJ ZÁBAVNEJ HALY BABYLAND

- rozprávka O perníkovej chalúpke, Divadlo Ofina

- minidisco

- prekvapenie na záver

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: