Je vaše bábätko nepokojné?

Je vaše bábätko nepokojné?
22.10.2019 v kategórii Bábätko, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Mnohé mamičky majú pri starostlivosti o svoje bábätko obavy a pochybnosti ako správne reagovať na detský plač a ako upokojiť malého drobčeka. V prvých mesiacoch života totiž všetky svoje potreby, nespokojnosť, či bolesť vyjadruje hlavne takýmto spôsobom.

Ak dieťatko usedavo plače,  môže ísť o nafúknuté bruško, alebo je hladné, idú mu zúbky a podobne. Príčin môže byť viacero. Ak sa stav opakuje, je potrebné  poradiť sa so svojím  pediatrom. V každom prípade je dôležité nasledovať inštrukcie pediatra a ak je dieťa choré, nasadiť adekvátnu liečbu.

Viburcol® čapíky

Čo by ste mohli vedieť je, že na zmiernenie stavov nepokoja s teplotou alebo bez teploty  a na symptomatickú liečbu bežných infekcií u detí môžete použiť Viburcol® čapíky. Obsahujú extrakty z liečivých bylín a minerálne látky. Čapíky je možné bez problémov a pohodlne aplikovať do konečníka dieťaťa. Dostanete ich kúpiť v lekárni. 

Viburcol® čapíky sú voľnopredajné lieky na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom. Viac informácií na www.peithner.sk.