Vyhrajte vstup na dvojdňový intenzívny tréning akcie Telo ako dôkaz!

Vyhrajte vstup na dvojdňový intenzívny tréning akcie Telo ako dôkaz!

6.5.2013

V dňoch 25. – 26. 5. 2013 sa v bratislavskom City hoteli uskutoční dvojdňový intenzívny tréning s názvom Telo ako dôkaz. Ide o produkt Andyho Winsona, Peak Performance coucha, ktorý sa intenzívne zaoberá neurolingvistikou a teda ide v každom probléme do hĺbky. A o tom je aj chudnutie.

Podstata je v hlave

Na trhu je obrovské množstvo marketingových produktov, ktoré ponúkajú jednoduché a rýchle spôsoby, ako získať svoju vysnívanú postavu. Fungujú, ale krátkodobo. Sú tu aj fitness tréneri, ktorí dokážu každému človeku nastaviť nielen tréningový program, ale aj stravovanie. V prípade, že človek nemá fitness trénera alebo si ho nezabezpečí na dostatočne dlhé obdobie, väčšinou zlyhá a dostaví sa jojo efekt. A keď sa to takto zopakuje niekoľkokrát, rozhasí sa metabolizmus. „Až 80 % chudnutia a udržiavania si vitálnej a zdravo vyzerajúcej postavy je v psychológií. Človek musí mať vysporiadané vo svojej hlave, čo vlastne chce a až následne môže začať pracovať so svojimi cieľmi, aby došlo k jeho transformácií. Telo ako dôkaz nebude len o prednáškach nabitých informáciami, pôjde o tréning. Bude to zážitkové, človek spozná sám seba, to, ako komunikuje s jedlom, aký má vzťah k diétam, a nájde aj spôsob ako odbúravať a zvládať stres. Súčasťou tréningu budú tiež transformačné cvičenia, v rámci ktorých ľudí naučím ako v priebehu niekoľkých sekúnd stratiť chuť na sladké  a premeniť ju na chuť napríklad na šalát,“ hovorí Andy Winson.

Zvíťazte sami nad sebou!

Andy Winson, zakladateľ Akadémie osobnostného rozvoja, vás spolu so svojimi hosťami pozýva na 2-dňový intenzívny transformačný tréning pre telo aj myseľ zameraný na dosiahnutie vytúženej postavy a zmenu návykov.

  

www.andywinson.com

Program k semináru a videá zdarma - 3 hodnotné videá a 2 webináre zdrama so skvelými hosťami - môžete získať klikutím na: http://andywinson.com/teloakodokaz/

 

Eva Vernerová, Bratislava