Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • smiech

    , Autor: catarinca

    Dobry den chcela by som sa spytat ci je normalne ze sa moje dieta vobec nesmeje nahlas a velmi tazko ho rozveselit no na druhej strane je usmievave dieta.skoro na kazdeho sa usmieva no ked robim nan smiesky tak vobec absolutne nic :( som z toho dost smutna :( ma 6 mesiacov

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Teaz je vo vývojovej fáze, kedy ho kadá nová tvár, každé prihovorenie sa upúta a preto sa usmieva. Keď mu vy robíte smiešky je to už hra a do tej dieťa dospeje až vo veku 8-10 mesiacov. Potom bude reagovať smiechom na komunikácu z vašej strany, ktorá už bude hrou.