Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Vyvoj

    , Autor: monulik

    Dobry den, mam 17 mesacneho synceka, skoro stale chodi s vyplazenym jazykom a aj ked blaboce tak ho ma vyplazeny. Je to prosim Vas normalne? Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem si to celkom predstaviť, ale určite to nie je bežné. odporčam poradiť sa s lekárom. Niekedy je porebné vyšetrenie u ORL lekára / zväčšená nosná mandľa/ alebo neurológa.