Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Spánok

    , Autor:

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať. Synček má 5 mesiacov, je v poriadku ak je cez deň unavený po cca 1,5 až 2 hod čiže spí cez deň aj 4 krat. V noci sa budí 4-5 krát. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V tomto veku deti zväčša prespia každé druhé medzikojenie - teda spia cca každé tri hodiny. Ale je to individuálnea ak spí kratšie, možno potrebuje spinkať ešte aj 4x denne. Sledujte celkový vývin, ako reaguje na okolie, či bľaboce, chtá a prekladá v ručičke hračku, začína sa pretáčať načahovať za hračkou