Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • je stále ticho

    , Autor: jana-5

    Dobrý deň, moja dcéra má 6 mesiacov okolo 4 mesiaca začala kričať a rozprávať tak po svojom trvalo to asi 2 týždne a teraz je stále ticho je to v poriadku?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Asi nie, dieťa v tomto veku bľaboce, ešte to nie sú slabiky ale rôzne zvzky ge au a podobne. Musíte tento problém prebrať s lekárom na poradni. Sledujte, či počuje, obracia sa za zvukmi