Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nepretaca sa z bruska na chrbatik

    , Autor:

    Dobry den. Mam 7 mesacne babatko. Krasne sa pretaca z chrbatika na brusko, ked ho posadim drzi chrbatik vyrovnany a vydrzi bez opierania dlho sediet pekne rovno, ale zatial sa nepretocilo ani raz z bruska na chrbatik. Existuju nejake cviky ako mu s tym pomozem? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to pasívny pohyb, keď bude chcieť a porebovať to, spraví to. Žiadne cviky netreba.