Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • 12.-rocna dcera-falosny poplach

    , Autor: monikaa

    dobry chcela by som poprosit o radu . Dcera ma 12 rokov a asi 3tyz.nutkanie na cikanie ale ked sadne na WC tak sa jej neda. Stazuje sa aj na pobolievanie v podbrusku, a svrbenie v rozkroku. v lekarni sme kupili sprchovy gel na int.hygienu, ked sa kazdy den sprchuje s nim je vsetko ok a ked na par dni da iny zas sa jej to vrati . menzes este nema ale uz zacina zarstat, Dakujem MonikaA

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môže ísť o prekrvenie v oblasti pánve a začiatok hormonálnej aktivity smerujúce k nastúpeniu pravidleného mesačného krvávacanie. Sledujte to, ak by došlo k bolestiam v podbrušku, ďalším ťažkostiam s močením, je namieste vyhľadať lekára.