Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • prváčík-diktát

    , Autor: kajka82

    Dobrý deň.Chcem sa informovať ohľadom prváka.Mame problém s diktátmi a učiteľka my odporučila sa inf.na logopédii či nemôže byť oslobodenie,bude ich písať ale nebude známkovaní.Tím že chodíme na logopédii tak aby ho netrápila.Ma niekto stmi skúsenosť.Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    To nie je také jednoduché. Pani učiteľka myslí, či nemá dysgrafiu alebo dyslexiu. To však nevyrieši logopéd ale detský psychológ. Mali by vám v škole poradiť, za kým treba ísť. je potrebné k nemu zaujať správny prístu , aby naozaj nebol trestaný za to, za čo nemôže.