Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dcerka vela vazi

    , Autor: zuzka7292

    Dobry den chcela by som sa opytat moja dcerka ma 16 mesiacov a 14 kil. Bojim sa o nu . Cim to moze byt? Ako sa to da riesit?
    Dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nedá sa takto odpovedať. Jeto samozrejme viac ako je priemer v tomto veku. Treba však vedieť aj výšku, spôsob výživy a iné faktory. je potrebné to riešiť s lekárom, ktorý dieťa sleduje a všetky okolnosti pozná.