Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • omega 3

    , Autor: nika11

    Dobrý deň , chcela by som svojmu 4 ročnému dieťaťu dávať výživový doplnok omega 3 mastné kyseliny http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/omega-3-rybi-olej-natural/rybi-olej-omega-3-hp-natural-orange/. Dávam mu teraz aj marťankov na podporu imunity.
    Hľadala som nejaký produkt ohladom omega 3, je tento produkt vhodný teda zloženie a množstvo?možem ich dávať sučane s marťankami , ked marťankovia obsahuju aj vitamín D?ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Buď marťánkov alebo omega 3, ak ho kúpite v lekrni je učite vhodný a reba dodržiavať dávkovanie.