Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Pretrvávajúca teplota

    , Autor: lenka23

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať moja 2 ročná dcérka má tretí deň zvýšenú teplotu ale len ráno 37,3 cez deň má normálnu 36,9 a večer zase medzi 37,4 -37,8. Je to normálne alebo treba ísť na nejaké vyšetrenia? Pred nedávnom jej brali krv aj výtery všetko bolo OK akurát v nose, že mala Hemofila ale lekárka nám povedala že na to sa lieky nedávajú.
    Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, či má aj iné príznaky, kašeľ, nádchu, vracanie, hnačku a podobne. Ak zvýšené teploty predtým nemávala a teraz odrazu každý večer má, je to dôvod vyhľadať lekára. Je potrebné vyšetriť moč.