Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Trifed

    , Autor: danielka1989

    Dobry den,prosim Vas dcerka mi ochorela,ma nadchu kasel a teplotu a dostala antibiotika amicsoklav a zeleny Trifed...Nieje to moc vela na 5 mesacne babatko?Mozem trifed vymenit za sinupret?Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem sa vyjadriť, dieťa som nevyšetrila. Ja som pri nasadzovaní liekov malým deťom veľmi opatrná. Bez vyšetrenia CRP antibiotiká nedávam.
    Ak je potrebné oba lieky brať, nie je to problém ani u takto starého dieťatka.
    Trifed za sinupret môžete vymeniť, trifed nie je antibiotikum ani život zachraňujúci liek.