Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kašel

    , Autor:

    Dobrý deň chcem sa opýtat mam 2 mesačnu dcerku a ma zápal priedušek. Mame aj antibiotika ale chcem jej urobit nejaký čaj na uvolnenie hlienov ale neviem co moze ked je taka malička prosim poradte mi co je este dobre skor s tej prirodnej mediciny dakujem Katka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V tomto veku by som určite nepodávala žiadne čaje, nie sú určené pre deti v tomto veku! Mala by mať okrem antibiotík aj liek na uvolnenie priedušiek, možno aj na uľahčenie vykašliavania, napríklad bronchipret, je na prírodnej báze. V každom prípade toto uchorenie v tomto veku vyžaduje pravidelné kontroly u lekára a ten vám aj poradí akú liečbu dvať. Určite by som podávala vitamín C.