Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Krivanie

    , Autor: miroslava2207

    Dobry deň,syncek 15mesiacov nám začal pred pár dňami krivat keď ráno vstal...plakal,nechcel chodit,nozky mal akoby slabé a ľavá sa mu podlamovala.Boli sme na ortopedii,kde bolo všetko v poriadku,aj krv mal absolútne v poriadku.Poobede prestal krivat,doslova ožil a odvtedy je úplne ok.M manžel straší,ze mu mali vyšetriť aj hlavicku že čo ak tam niečo ma...mne to príde zbytočne nakoľko mu to hneď ustúpilo a krv ma ideálnu.myslite,ze sa nemáme čoho obávať?dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Momentálne sa nemusíte ničoho obávať. Musíte však dieťa sledovať a pri opakovaní ťažkostí znova vyhľadať lekár.