Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Močenie

    , Autor: majkaaa

    Dobrý deň, poprosila by som o radu moja malá ma 3 mesiacie a už celý týždeň badam vždy ráno ružové fľaky na plienke volala som doktorke a predpísala jej kanavit ktorý dávam každý druhý deň 2 kvapky ale nejako jej to nemizne inak je v pohode. Nie sme doma inak by som bola uz u doktorky tak neviem ci utekať na pohotovosť a už z mocom? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Moč treba vyšetriť. Sú tie fľaky ružové alebo oranžové, oranžové znamenajú , že dieťa menej pije a moč je koncentrovanejšia. Ak by to bolo z krvi v moči, treba ihneď vyhľadať lekára.