Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zubky

    , Autor:

    Mozu 7 tyzdnovemu babetku ist zubky? Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nie je to pravdepodobné, myslím, že nie. Ak má viac sliniek a dáva si ručičku do pusinky, je to úplne normálny prejav toho, že sa zvyšuje tvorba slín a dieťa objavuje okolie, teda svoje ručičky pomocou úst.