Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • kupanie 2

    , Autor: disso

    Dbry den,dekujem za odpoved,a to spatne nasatie vody pri cikani z bazena,tomu nezabrani plienka na do vody? dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nemá ako, voda sa predsa dostane aj do plienky, prípadne je tam už moč, ktorá nemusí byť už sterilná, pretože plienka nie je sterilná.