Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • rada

    , Autor: lsiplakova7

    dobrý večer potrebujem súrne zistiť ci môžem nasadiť môjmu 2 ročnemu synčekovi Ribomunyl keď ma kiahne. Ribomunyl máme začať brať prvýkrát. veľmi pekne ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Kiahne nie sú dôvodom nepodávať Ribomunyl. Ak je čas, kedy ho máte nasadiť, môžete v ňom pokračovať.