• ...

    , Autor: daem

    Dobry vecer.Mozeem si dat tabletku canesten ked mi len test potvrdil tehu?(slaba ciarka)Neviem ci mam cakat do pondelka az a ist k dr.alebo si dat?

    Dobrý deň, ak ste tehotná
    a máte výtok, určite si sama nekladajte žiadnu tabletu a nyvštívte vášho gynekológa ň
    nedokážete sama správne určiť o aký typ výtoku a zápalu sa jedná
    s pozdravom