• vysetrenie

    , Autor: jesi

    Dobry den chcela by som sa opytat co znamena pani doktorka mi naplanovala sekciu na 38tt lebo mam hrdlo 1,0cm,mäkke,pre tesny prst,kp nalieha,normotonus OPP A neviem co to znamena tak ma uz v pondelok odoslala na kontrolu do nemocnice na buduci tyzden.Dakujem

    Dobrý deň,
    čomu konkrétne ale nerozumiete
    v prvom rade ste sa mala informovať vašej lekárky, to je dôvod prečo k nej chodíte!
    váš plod je otočený zadočkom-koncom panvovým , vaginálny nález je normálny na váš týždeň tehotentsva
    maternica je v kľude, ozvy plodu pravidelné
    poloha plodu -koncom panvovým sa doporučuje rodiť skôr než v termíne, ak sa pýytate na to, inak je všetko v norme
    sekciu plánuje na 39tt, čo je tiež normálny postup
    s pozdravom