• ovulacia

    , Autor: kubisova2

    Dobry den chcela by som sa vas opytat. Mavam dlhe cykly niekedy az 40dnove no minuly cyklus som ovulaciu mala a tento cyklus som nemala ovulaciu. Je to bezne moze sa to stat alebo nieco zle a mam zajst k mojmu gynekologovi alebo pockat na dalsi cyklus. Dakujem

    Dobrý deň, neviem akým spôsobom si ovuláciu sledujte, môže sa napr. stať , že k ovulácii mohlo dôjsť a vy ste to nezaznamenala,
    ak máte cyklus nepravidelný, môžu sa vyskytovať tiež anovulačné cykly
    avšak ak sa jedná o jednu , vami zachytenú epizódu, ešte by som vyčkala s návštevou u lekára,
    s pozdravom