• OP myomu

    , Autor: vareska78

    Dobry den prajem,
    9.12.som absolvovala laparoskopicku OP myomu o velkosti 4 cm. Histologia je v poriadku a aj rekonvalescencia po OP bola pomerne rychla. Viem,ze po takejto OP sa odporuca urcitu dobu pockat s graviditou,s manzelom sme sa chranili, avsak tento vikend ochrana zlyhala. Pytam sa cisto hypoteticky, (kedze sa to stalo na 10.DC ((teraz som 12. DC)) a este nemam ako vediet, ci som mohla otehotniet), ci by v pripade moznej gravidity mohli nastat komplikacie. Vzhladom k môjmu veku - 37 rokov - a k tomu, že som gravidna este nebola, som tuto situaciu nechcela riesit tbl typu Escapelle. Dakujem vopred za odpoved.

    Dobrý deň,
    je to len 1 msiac po op. čo je extrémne skoro, na to aby bola maternica už zahojená
    s pozdravom