• Rh faktor

    , Autor: odbornik6

    Dobry den pani dr, chcela by som sa spytat ci moze rh faktor krvi mat vplyv na otehotnenie. Ja som rh - a partner rh +, moze moje telo "zabit" spm skor ako oplodnia vajicko, alebo ak by sa spm dostala do vajicka (napr. ICSI) tak sa neoplodni? Ostatne vysetrenia su v poriadku. Napriek tomu sa nam nedari. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    áno , rôzne hematologické konflikty môžu mať vplyv na otehotnenie
    určite je na mieste hematologická konzultácia
    s pozdravom