• VBAC

    , Autor: ciuska11

    Dobry den. Chcem sa spytat co si myslite o VBAC? Vela sa teraz o tom pise. Ja som 2 a pol roka po cisarskom. Prvy porod bol prirodzeny v roku 2008 a druhy cisarsky 2012 kvoli vysokym hodnotam ALT a AST. Je velky problem, aby zena tri roky po cisarskom mohla porodit prirodzene? Nie som este tehotna, ale ak by som otehotnela urcite by som chcela prirodzeny porod, ak by to len trosku bolo mozne.

    Dobrý deň,
    vaginálny pôrod po SC závisí od mnohých faktorov, a to:hrúbke jazvy, veľkosti plodu, veku matky, odstupu od SC , stave plodu.....
    ak ešte nie ste ani tehotná, je naozaj v rovine teoretizovania ako sa teh.bude vyvíjať a taktiež ako by ste mala na záver porodiť, vaginálny pôrod však nie je vylúčený
    s pozdravom