• Seststonedelie a bolesti

    , Autor: smejoqe

    Dobry den. Chcem sa spytat ci je normalne ze po cisarskom preslo 5 tyzdnov a ja mam bolesti brucha na lavej strane. Boli ma to na dotyk. U svojho gynekologa som este nebola pretoze som opat zacala krvacat jasnou cervenou farbou a to treti den. Po porode som krvacala 3 dni a potom som opat zacala po tyzdni a to trvalo par dni. Teraz na 5 tyzden som dostala teplotu 37,8 a hned na dalsi tyzden som zacala krvacat preto ma zaujima ci je to normalne kedze pri prvom tehotenstve tiez na cisarsky som bolesti lavej strany brucha nemala a krvacala som 6 tyzdnov s tym,ze menzes som mala az po 6 mesiacoch. Inak aj pri prvej aj teraz kojim. Dakujem Linda

    Dobrý deň,
    bola by vhodná návšteva vášho lekára, kontrolný ultrazvuk a kontrola operačnej rany.