• kedy budem rodiť

    , Autor: steva

    Dobry večer chcela by som sa vas opytať kedy mam očakavať porod ked som v 35 tt som druhorodička i ked prve bolo sc, a opať idem plan. sekciou a vraj mi kleslo bruško je to normalne u druhorodičiek ved termin mam až 8.6 nie je to skoro bruško mi zostalo po prvom porode aj trošku ovisnute dole tak čio to nie je tym na poradni som bola vo štvrtok a som uplne zatvorena je možne že budem rodiť v najbližšej dobe?

    Dobrý deň,
    ak ste zatvorená a hrdlo maternice /krčok/ sa neskracuje tak veľmi pravdepodobné, že je ešte do pôrodu ďaleko. Ak sa však objaví pravidelná kontrakčná činnosť je nutné ísť hneď do pôrodnice. Držím palce!