• Eda

    , Autor: luocka

    Dobry den, o mesiac ma caka porod, nieco som take pocula, ze ked mam
    odporucanie od neurologa rodit s epiduralkou, mozem ju mat zadarmo....
    a teda nemusim platit, nie som si vsak ista, ci ju ozaj budem mat
    zadarmo... Keby som si ju napr., dopredu zaplatila a mohla by som ju
    mat zadarmo, co by zvazila komisia, tak by mi vratila nemocnica
    peniaze? popripadne ake podmienky su na pedu zadarmo... Dakujem. Lucia

    Dobrý deň,
    podmienky sa líšia od miesta pôrodnice. Je preto potrebné sa informovať priamo v pôrodnici resp. v poradni kde budete rodiť.