• krvacanie po sekcii

    , Autor: sopel2001

    Dobry den p. doktorka.
    pred 3 tyzdnami som sekciou porodila dievcatko. Aj po troch tyzdnoch mavam obcas slabe vytoky.. Niekotry den vobec nic a nasledujuci jemne spinenie ruzovej az hnedej farby.. je to v poriadku? nemoze byt problem s hojenim rany? Zaroven stale citim v lavej casti podbuska obcasne stipkave bolesti hlavne,ked vstavam, alebo dlhsie chodim.dakujem za opdopved. Martina

    Dobrý deň,
    obdobné krvácanie respektíve špinenie sa môže vyskytovať počas celého šestonedelia, preto je to absolútne v poriadku ide o dočistenie dutiny maternice. Ste ešte pomerne krátko po cisárskom, rana sa ešte stále hojí a preto môže občas pobolievať. Skúste viac oddychovať a bruško ešte moc nenamáhajte.