• rosalgin

    , Autor: katarina26

    Dobry vecer,som 18dni po porode,robim si repikove sedacie kupele na na hojenie ran p oporode,mozem po nom pouzit rosalgin na oplachovanie posvy ako prevenciu pproti infekciam? dakujem

    Dobrý deň,
    užívanie podobných prípravkov sa počas šestonedelia nedoporučuje. Ako prevencia proti infekcii stačia sedacie kúpele a dostatčná hygiena.