• dojcenie a krvacanie

    , Autor: katarina26

    Dobry den,som 14dni po spontannom porode,kolko dni by malo trvat krvacanie? lebo ja uz nekrvacam,len mam taky vytok,dojcim .....a este otazka,mozem si dat na ranu po siti tam dole calciovu mast na rxchlejsie hojenie,a kolko krat denne? dakujem

    Dobrý deň,
    krvácanie po pôrode je veľmi individuálne. To, že nekrvácate je v poriadku. Na ranu po šití si pripravte repíkové sedacie kúpele.