• k predchadzajucej otazke

    , Autor: steva

    Pani dr. trošku nerozumienm vašej odpovedi ( ale ak sa k tomu pridruží stav po cisárskom reze ) ako ved to sa zisti až po porode nie no po predchadzajucom ma museli cievkovať lebo som mala neskutočne bolesti a vycievkovali 1,5 l moču. a to im mam ako predložiť.

    Dobrý deň,
    znamená to, že ak pôjdete teraz rodiť budete vedená ako stav po cisárskom reze v minulosti (pri vašom prvom tehotenstve), preto je veľmi pravdepodobné, že bude pôrod vzhľadom na všetky okolnosti (ochorenie obličiek, stav po cisárskom reze, žiadosť o sterilizáciu) ukončený cisárskym rezom.