• Ako budem rodiť

    , Autor: steva

    Dobry den chcela by som sa Vas opytať či je normlane ak mam v 23 tt CS 1, a čo to znamena dufam že sa neotvaram. A ešte kedže som po prekonanej diagnoze N 10 z nefrologie sa vyjadrila lekarka že odporuča sekciu kedže aj v predch. tehotensvte som od 36 tt mala preeklamsiu a ukončili mi tehot. cisarskym rezom, moja gynekologička sa vyjadrila že jej papier z nefrolog. netreba tak neviem ako mam tomu rozumieť a nakolkosi podavam aj žiadosť na sterilizaciu unas sa to robi pri sekcii alebo laparoskopicky. Ale cisarskym rezom je to rozhodne lacncejšie tak mam tomu orzumieť že aj tak pojdem cisarskym rezom ked nepotrebuje papier z nefrologie. Aj po porode som malal problem y s obličkami.

    Dobrý deň,
    je veľmi pravdepodobné, že budete rodiť cisárskym rezom. Samotná nefritída nie je indikáciou na ukončenie pôrodu cisárskym rezom, ale ak sa k tomu pridruží stav po cisárskom reze a žiadosť o sterilizáciu nemyslím si, že by bol dôvod nevyhovieť vašej žiadosti.