• diastaza

    , Autor: stenlynka

    Dobry den.Chcem sa spýtat kolko po cisarskom reze mozem mat dalsiu operaciu?Konkretne sa jedna o diastazu spojenu s brusnou herniou.Budu mi muset zosit svaly a spravit plastiku.Je to narocna operacia?Bolestivejsia ako cisarsky rez?A ako ma budu rezat priecne?Prosim o info.Dakujem.

    Dobrý deň, hojivosť tkanív je u každého človeka odlišná
    minimálne 6-9 mesiacov by ste však mala počkať
    o type operácie vám neviem povedať, závisí aký sa zvolí prístup, niekedy sa zákrok robí i laparoskopicky inokedy rezom...závisí od vášho stavu a voľbe operatéra, informujte sa na chirurgickej klinike
    s pozdravom