• Ovulácia a antibiotiká

    , Autor: rebecka1

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa môže ovulácia nejako posunúť? Môže sa posunúť vplyvom stresu?
    A ak beriem od 26.1 antibiotiká Augmentin a 27. som mala s priateľom nechránený styk, môže to nejako poškodiť plodu alebo mohla by som kvôli tomuto nejako potratiť, že sa vajíčko neusadí?
    Vopred ďakujem za odpoveď. Pekný deň prajem.

    Dobrý deň,
    jedná sa o málo zaťažujúci ATB, nemalo by to znamenať nijaký problém , závisií tiež a na infekci , ktorú leičite, či sa jedná len o niečo nezávažné...
    s pozdravom