• Sex, či oral?

    , Autor: vikinka1246

    S priateľom chceme prvý sex. Sme spolu 8 mesiacov, dôverujeme si. Chcela by som ale, aby sme začali sa viac spoznávať (myslím oral) a až potom sex. Lenže on chce sex a na oral vždy povie "nevie". Tak neviem či sa mu to hnusí alebo čo, skúsenosti nemáme nikto, keďže sme svoji prví. Ako ho presvedčiť?

    Dobrý deň,
    v rámci začiatku sexuálneho života určite nie je na mieste aby sa ani jeden z partnerov do niečoho silil, ak máte pocit, že partner nemá záujem o orálny sex, tak ho nechajte, spoznávať sa môžte intímne i bez toho,
    s pozdravom