• Menštruacia slabe krvacanie velka bolesť

    , Autor: silvia428

    Dobrý deň, mam 19 rokov už takmer rok beriem antikoncepciu Microgynon , tento mesiac som jednu (prvu ) tabletku zobrala neskor asi o 12 hodin menstruciu som dostala so straštne slabim krvacanim a s velkou bolesťou v podbrušku, mala som probelmy s močovymi cestami može to byť tym? tak isto som par krat po pohlavnom styku krvácala čo to pre mňa znamená? Mám rýchlo navšitivt gynekologičku? naposledy som jej povedala o krvcaani prisudila to k citlivejšej sliznici

    Dobrý deň, taký malý časový posun , s tým určite nesúvisí, skôr ak ste mala ťažksoti smočovými cestami posúdťe či nemáte i nejakú moč.infekciu, ak by ťažkosti pretrvávali vyhľadajte obvodného lekára
    s pozdravom