• ...

    , Autor: odbornik6

    dobrý deň... teh.test je negatívny.... takže môže byť problém aj niekde inde? už 7 dní mi mešká menštruácia.. pociťujem stále silnejšie bolesti v podbrušku a dnes som mala aj také slabučké špinenie.

    samozrejme sú i iné dôvody, ak sa menses nedostaví, vyhľadajte lekára, skntroluje sa gyn.nález, v prípade potreby sa aplikuje vyvolávacia injekcia
    s pozdravom