• antibiotika

    , Autor: ninuska1992

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či antibiotiká KLABAX ovplyvňujú antikoncepciu MISTRA ? A ak áno, tak koľko po doužívaní antibiotík sa mám ešte chrániť.
    ďakujem

    Dobrý deň, väčšina bežných ATb nemá vplyv na účinok HAk, ale zvýšená opatrnosť je vhodná, preto počas užívania používajte i iný typ ochrany, po doužívaní aspo3ň 3 dni,
    s pozdravom