• Menstruacia cez hak

    , Autor: rafaelka88

    Dobry den, mam otazku ohlaom HAK, pred tym som brala 5 rokov ale mala som caste zapaly a infekcie, mala som 2 roky prestavku, teraz beriem Cleonita s nizsou davkou hormonu aby som predisla zapalom. Ked som ju zacala pouzivat po 1 dni sa mi menstruacia uplne zastavila a po 2 tyzdnoch som mala 4 dni bolesti a spustila sa mi menstruacia pocas nej zo mna vyslo cele vajicko velke asi pol clanku prsta a po 6 dnoch stale kravacam, ale uz slabo, ale krv je stale cerstva, bolesti nemam. Tabletky uzivam nadalej, zacala som nove balenie (placebo davky som vynechala). Chcem sa opytat co sposobilo to krvacanie?, a ci mam navstivit lekara alebo najskor pockat este tyzden? dakujem

    Dobrý deň, ak nastala takáto peri´da krvácania, ktorá trvala dlhšiu dobu a ešte pokračuje, je určite na mieste vyhľadať lekára,pri antikoncepcii by ste nemala tato dlho určite krvácať
    s pozdravom