• krvacanie v prvych dnoch uzivania antikoncepcie

    , Autor: denis

    Dobry den,

    niekolko rokov som uzivala antikoncepciu nuvaring a teraz po 7 dnovej prestavke som presla na novu anti Karhlu a uz po tretej tabletke teda dnes som zacala krvacat akoby som mala mat znova menstruaciu. Pri nuvaringu som mavala spinenie taky hnedy vytok pred menstruaciou a posledny mesiac permanentne ... chcela by som vediet ci je to normalny prejav pri prechode na novu HAK nikdy pred tym sa mi to nestalo ....dakujem za vas nazor

    Dobrý deň,
    môže i nemusí, vyčkajte aspoň jeden cyklus, ako bude váš organizmus reagovať, ak by ťažkosti pretrvávali vyhľadajte lekára
    s pozdravom