Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Nutrilon omneo comfort a stolica

    , Autor: jamacur

    Dobry den mam 3mesacny dcerku od narodenia je ab UM prve dve emsiace mala strasne koliky nasledne sme zmenili mlieko na nutrilon omneo comfort od vtedy zo dna na den zmena dieta sli neplace atd. Stolica ke riadsia takze sa jej lahsie kaka nepuci sa tak entrapi kaka raz za den alebo raz za dva dni problem je ze stolica rovnako aj vetry strasne zapachaju ako vajcovka stolica je zelena neviem ci to je vporiadku ak okrem toho je dieta spokojne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Treba upraviť mukrobiálne prostredie čreva, podáva sa probiotika, najlepšie bio gaia dlhdobo, namenej jeden mesiac.