Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • nechutenstvo

    , Autor: lucia1

    Dobry Den.Dcera 3r. uziva maltofer 2x7kv.Kedze nechce jest tak som kupila pediakid na chut do jedla.Mozu sa podavat sucastne?Neovplivnia sa navzajom?Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem zloženie pediakidu. Ak neobsahuje vápnik alebo iné minerálne látky, tak ich dieťa môže užívať súčasne, teda v ten istý deň ale nepodávala by som ich naraz, napríklad dopoludnia a odpoludnia maltofer a po obede pediakids.